2577531847
2715120340
3
previous arrow
next arrow

HAKKIMIZDA

 

1960’lı yıllarda Sabri Altınöz’ün marangozhanesi ile başlayan mobilya üretim yolculuğu, kurumsal yapıda, teknolojik alt yapı, kalite vizyonunu benimseyerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile 3. kuşak tarafından sürdürülmektedir. 10000m2 kapalı alana sahip olup, üretiminin %85’i tam otomatik CNC tezgahları ile desteklenmektedir. CNC boya hattı ile sabit mobilya üretiminin yüzey boya ve cila işlemlerini gerçekleştirmektedir. Altınöz Mobilya, 100+ deneyimli kadrosu ile konut, otel, ofis, işyeri projeleri, standart ve seri üretim modelleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir. Türkiye’nin Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgeleri başta olmak üzere sayısız projeyi kusursuz bir şekilde tamamlayan Altınöz Mobilya, son yıllarda ihracata yönelerek hedef pazarlarını Avrupa ve Ortadoğu olarak belirlemiştir.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

100-proje-uygunlugu-4

%100 Proje Uygunluğu

Mevcut projelerinizde talep edilen her detayın kusursuz üretimi, sevkiyatı ve montajı için tüm profesyonelliğimizle iş ortağınız oluyoruz.

Kusursuz Kaliteli Üretim

Üretimin en önemli kalemi hatasız kaliteli ürünler üretmektir. Bu konudaki uzun yıllara dayanan tecrübemizi tüm titizliğimizle sürdürüyoruz.

Zamanında Teslimat

Projelerinizin tamamlanma takvimine önem veriyoruz. Talep ettiğiniz ürünleri, teslimat sürelerini takviminize uyarlayarak üretiyor ve projenizin zamanında tamamlanmasına destek oluyoruz.

Müşteri Mutluluğu

Müşteriler her işletme için değerlidir. Sizi çok iyi dinliyorum; İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, projeleriniz için en doğru hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Proje sonrası desteğimizi de eksik etmeden iş ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

HİZMETLERİMİZ

proje-yonetim

%100 Proje Uygunluğu

Mevcut projelerinizde talep edilen her detayın kusursuz üretimi, sevkiyatı ve montajı için tüm profesyonelliğimizle iş ortağınız oluyoruz.

ÜRETİM

ÜRETİM Talep etmiş olduğunuz standart ve parti tipi ürünler için sizlere özel üretimi hayata geçiriyoruz.

BAYİLİK

Bölgesel olarak değişen müşteri kitlesine uygun iş ortakları ile proje bazlı üretimler gerçekleştirmekteyiz.

ÖZEL ÜRETİM

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin konut, ofis, işyeri vb. Projeleri için sabit mobilya üretim taleplerine cevap vermekteyiz.

altinoz-slider4-tr-1
altinoz-slider1-tr
altinoz-slider1-tr
altinoz-slider1-tr

REFERANSLARIMIZ

GENEL MERKEZ

Veysel Karani Mah. 1107 sok. No.3 Afyonkarahisar Tel: 0546 283 03 03 [email protected]

SHOWROOM

Bülent Ecevit Bulvarıno:37 Muratpaşa/Antalya

0242 606 03 03

Whatsapp