, Ev Dekorasyonu
17
Oca

Ev Dekorasyonu

Yeni Yılın Ev Dekorasyon Modası

Ev, insanların en temel yaşam alanıdır. Bir ev, keşinin tarzını, kişiliğini, kimliğini, zevklerini yansıtır. Aynı zamanda ev, üzerinde dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz bir dekorasyon alanıdır. Hayallerinizi hayata geçirmek için evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Bu noktada evinizin genişliğini, odalarınızın şeklini, kullanım alışkanlıklarınızı, evinizde bulunan daimî kişi sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Sürekli değişen ev dekorasyon modası çok farklı şekillerde olabilmekte, modern, klasik, sade, minimal gibi farklı tasarımlarda olabilir. Firmamız ilk olarak Afyon’da faaliyetlerine başlamış, mimarlık de dekorasyon alanında sizlerin en büyük yardımcınız olmayı başarmıştır.

, Ev Dekorasyonu

Afyon ev dekorasyon alanında bugüne kadar yüzlerce proje hayata geçirdik. Tamamen sizlerin tercihlerini ve tecrübelerimizi göz önünde bulundurarak tasarımlarımızı yapıyoruz. İç ve dış dizayna dair her ne gerekiyorsa projelerimizi sıfırdan hazırlıyor, her detayı sizlerle paylaşıyor ve en son onayından itibaren uygulamaya geçiriyor, her detayı gerekirse imalathanelerimizde üretiyoruz.

Afyon ev dekorasyon alanında tecrübelerimize dayanarak belirtmek isteriz ki ev dekorasyonu bir projedir ve her proje kendi içinde özeldir. Bu yüzden her ev dekorasyonu planlanırken mekânın özellikleri ve kişisel tercihler bir arada bulundurularak çözüm üretilmelidir. Bizler uzman kadromuzla bunu yapıyor, her seferinde beklentilerin üzerinde A’dan Z’ye ev dekorasyonlarına imza atmayı başarıyoruz.

, Ev Dekorasyonu
, Ev Dekorasyonu

Estetik ve Kullanışlı Ev Dekorasyon Fikirleri

Afyon ev dekorasyon alanında ortaya koyduğumuz başarıları ikinci şubemiz ile Antalya’ya da taşıdık. Bu sayede Antalya ev dekorasyon alanında da tecrübelerimizi ortaya koyuyor, kişiye özel çözümler üretiyoruz. Bu noktada ev dekorasyonunda şunlara dikkat etmek gerekir:

  • Ev dekorasyonunun bir genel bir de özel konsepti vardır. Genel konseptte evin tamamında ortaya konması gereken bir tarz yansıtılır. Özel konseptte ise her odanın amacına ve kullanımına göre tasarlanması icap eder.
  • Antalya ev dekorasyon çözümlerinde ilk olarak istediğiniz tarza karar verin. Sade ya da renkli tasarımlar kullanabilirsiniz. Bu konseptte odalarınızın genişliğini, ışık alma oranını göz önünde bulundurun. Küçük evlerde ve odalarda beyaz ve beyaza yakın renk tonlarını seçerseniz odalarınız olduğundan geniş görünür. Daha da ferah bir havaya bürünür. Bu yüzden duvarlarınızın rengini odalarınızın daha geniş görünmesini istiyorsanız beyaz tonlarında boyamalısınız.
  • Ev dekorasyonunda mobilyalar büyük bir yer tutar. Her odada o odaya özel mobilyalar vardır ve bunların seçimini geçmişte olduğu gibi geniş, parlak, ağır tasarımlar yerine daha fonksiyonel seçebilirsiniz. Daha minimal tasarımlı mobilyalar tercih ederek ham alandan kazanır ham de modern bir konsept oluşturabilirsiniz. Mobilyalarınızın renk seçimini de zevkinize göre yapabilirsiniz. Oturma odası, salon ağır renkler olur diye bir anlayış yok. Orası sizin yaşam alanınız ve kendinizi nasıl rahat edecekseniz o şekilde dekore edin. İsterseniz renk karnavalı oluşturabilir, isterseniz tek renkler mobilyalar ile donatabilirsiniz.
  • Antalya ev dekorasyon çözümlerinde özellikle salonlarınızı, yatak odalarınızı gereksiz eşyalardan kurtarın. Aksesuarlar orantılı olursa hoş olur. Fakat gereğinden fazla olursa odaları sıkıcı, boğucu bir hale dönüştürür. İhtiyacınız ne ise sadece onlara odalarınızda yer verin.
, Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda Aydınlatmanın Rolü

Ev dekorasyon hayal gücü ve tecrübe gerektirir. Kaliteli, estetik ve fonksiyonel bir ev oluşturmak günümüzde son derece kolaydır. Çünkü eşya alanında çok fazla seçenek vardır. Fakat aydınlatma her alanda olduğu gibi evlerde de dekorasyonun en büyük parçalarından birsidir. Eviniz ne kadar aydınlık olursa o kadar ferah olur. Bu noktada da bugün çok farklı aydınlatma sistemleri, ürünleri mevcuttur. Bizler uzman kadromuzla evlerinizi hayallerinizin ötesinde dekore ediyor, huzurlu bir yaşama sizleri davet ediyoruz.