Tadilat/Dekorasyon/Taahhüt

Alanında tecrübeleri elemanlarımız ile mekanınızın yapısına uygun olarak yaşam alanlarınızı daha faydalı, kullanışlı, yüksek konforlu ve estetik bir hale getirmek için hizmet veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın tecrübesi ile sizin istekleriniz ve zevklerinizi birleştirerek çıkabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre bir mekanı dizayn etmek gerekir. Dönemsel ihtiyaçlar ve hasarlar oluştuğunda tadilatı işlerine karar verilir. Tadilatı; komple tadilat ile kısmi tadilat olarak ikiye ayırabiliriz. Örneğin bir evin çatı inşası sonrasında oluşan hasarlar için tadilat gerekebilir. Veya eskiyen mutfak elemanları ve tesisatın değişiminden, duvar ve zemin kaplamalarına birçok hasar tadilat kapsamındadır. Tadilat yaptırarak evinizin bir bölümünü ya da tamamını elden geçirerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Tadilatın yanı sıra dekorasyon alanında da uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Dekorasyon bir mekanın içini ve dışını süsleme sanatıdır. İnsanlar her zaman iç dünyasını ve zevklerini yansıtmak için yaşadıkları alanı dekore etmek ister. Ayrıca vakit geçirmekten zevk aldığımız ve kendi zevklerimize göre oluşturduğumuz alanın şıklığını başkalarına göstermek isteriz. İşte bu isteklerin sonucu olan tasarım ve süsleme işlemlerine dekorasyon denir.

“Doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer” felsefesi ile yaptırmayı düşündüğünüz bütün tadilat, dekorasyon ve taahhüt işlerinizde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri
inegöl mobilya koltuk takımları