Modern Tasarımlar

TASARIMDA FARK YARATIYORUZ

Gelin, yaşam konforunu beraber geliştirelim.

Mükemmel mobilya güzel görünmeli, pratik olmalı ve uzun süre dayanmalıdır. Size, fikirlerinizi kaliteli bir şekilde hayata geçirirken başından sonuna yardımcı oluyoruz. Bu sayede, ihtiyaç duyduğunuz yaşam kalitesini tam olarak elde edebilirsiniz.

, Modern Tasarımlar

Sizin merakınız bizi ileri taşıyor.

Dünya çapında tasarım trendlerini gözlemliyor, araştırıyor ve deneyimlerimizi memnuniyetle size aktarıyoruz. Paylaşılan bilgi değerini ikiye katlıyor. Çünkü, her yeni görüş yeni bir itici güç yaratıyor. Ve bu, geleceği belirleyen hareketi oluşturuyor.

, Modern Tasarımlar

Gelin, birlikte yenilikçi fikirler geliştirelim.

Tasarım fikirleri, fonksiyonel aksesuar çözümlerine ihtiyaç duyar. Bu çözümleri bulmanızda size yardımcı olur. Geniş bir ürün gamı ile… Kapsamlı bir danışmanlık hizmeti ile… Etraflıca düşünülmüş bir yaklaşımla… Bu sayede, öne çıkmanızı sağlayacak mobilya tasarımları yaratılır.

, Modern Tasarımlar

En önemli kalite yönergemiz: Sizin ihtiyaçlarınız

Sizin neye ihtiyaç duyduğunuz bizim için önemlidir. Kullanım alışkanlıklarını gözlemliyoruz ve ihtiyaçları tanıyoruz. Ve pek çok beklentiyi aşan yüksek kalite standardımızı oluşturuyoruz. Böylece, taleplerinizi karşılayacak ürünler ve servisler geliştiriyoruz.

, Modern Tasarımlar
, Modern Tasarımlar

Kalkar Kapaklar İçin Hareketli Çeşitlilik


Kalkar kapak sistemi AVENTOS üst dolaba yüksek hareket konforu getiriyor. Ağır ve büyük kapaklar bile kolayca kalkarak yumuşak hareket ediyor. AVENTOS aynı zamanda çok pratik; çünkü, mutfakta her zaman rahat ve başınızı sakınmak zorunda kalmadan hareket etmenizi sağlıyor.

Rahat Erişim

AVENTOS sayesinde mobilya kullanıcısı başını sakınmak zorunda kalmadan her zaman özgürce hareket eder. Mutfakta iş yaparken mobilya rahatlıkla açık kalabilir.

Kolay Açma ve Rahat Kapama

Kolay açma ve entegre BLUMOTION kombinasyonu sayesinde AVENTOS, açma ve kapamada tamamen yeni ve de özel bir tecrübe sunuyor. SERVO-DRIVE veya TIP-ON hareket teknolojileri ile kulpsuz kalkar kapaklar da kolay kullanılabiliyor.

Her Pozisyonda Durur

Güç ünitesi kapağın ağırlığına uygun tam ve doğru ayarlanır ve kapak, kademesiz durdurma sayesinde istenen her pozisyonda durur; böylece kapatmak için rahat erişilebilir bir yerde olur.

Üst ve Alt Dolaplarda Aynı Tasarım

Görünümü yatay fugalar belirler ve dikey fugalar ile çok fazla bölünmemelidir. AVENTOS ile hem üst hem de alt dolapta aynı tasarım gerçekleştirilebilir.

, Modern Tasarımlar

Box Sistemleri


Hareket Eden Zarafet

Mükemmel çekmece için bir “ideal” var mı? Benzerlerini tekrarlamayan, sadece ideal çizgiyi izleyen ve buna rağmen bugüne kadar hiç olmadığı kadar gelişmiş bir fonksiyona sahip olan çekmece. Düz. Sade. İnce. LEGRABOX: Hareket eden zarafet. Bu box sistemi, sade çizgisi, düz kasa dizaynı ve stili ile ana tasarım ögesi olarak göz dolduruyor.

Bir Sistem. Çok Çeşitli İmkanlar.

Kendini kanıtlamış metal box sistemi, standart çözümlerden özel uygulamalara kadar geniş bir uygulama yelpazesi ve farklı tasarım imkanları sunuyor. Kendini ispatlamış TANDEMBOX gövde rayı her zaman temelini oluşturuyor. Ve kesintisiz hareket ve yüksek hareket konforu sağlıyor.

Kolay. İyi. Kendini İspatlamış.

METABOX çekmecelerin ve derin çekmecelerinin parça sayısı azdır. Kendini ispatlamış bu box sistemi ile mutfakta, antrede ve banyoda veya büroda farklı uygulamalar gerçekleştirebilir… ve hatta mağaza düzenlemesinde METABOX kullanabilirsiniz. Sağlam malzeme ve özenli uygulama ve de 30 kg maksimum dinamik taşıma kapasitesi en iyi dayanıklılık değerleri sağlar.

, Modern Tasarımlar

Ray Sistemleri


Hareketin Evrimi

Birbiriyle daha da uyumlu hareket özellikleri, kesintisiz senkron hareket ve yeni ayar imkanları sayesinde ray sistemimiz ile bir adım daha öne çıkıyoruz. Ve böylece, MOVENTO programı ile birçok tasarım fikrini hayata geçirmenize imkan sunuyoruz.

Kesintisiz. Pratik. Her yerde.

Ahşap çekmeceler için gizli ray sistemi: Tüm yaşam alanlarında kesintisiz hareket ve yüksek kullanım konforu. Bu kapsamlı program, her mobilya parçası için uygun çözüm içerir.

Kolay. Bilinen. Ekonomik.

Kendini ispatlamış standart ray ve test edilmiş teknik. Sadece birkaç parça, kapsamlı bir program oluşturuyor. Uzun ömürlü ahşap çekmeceler ve derin çekmeceler için…

, Modern Tasarımlar

İç Bölümlendirme Sistemleri


En Güzel Şekliyle Düzen

LEGRABOX’ a özel bu iç bölümlendirme sistemi, zarif bölme tasarımı ile tüm yaşam alanlarında güzel bir düzen yaratır.

Zarif Tasarım

Minimalist tasarımı sayesinde bu iç bölümlendirme sistemi, ince ve düz yan panelleriyle zarif box sistemi LEGRABOX’ a mükemmel uyum sağlar.

İhtiyaç Duyulan Her Şey Hep Göz Önünde

Bu yüksek kaliteli iç bölümlendirme sistemi, tüm çekmece veya yüksek önlü çekmecelerde etkileyici bir düzen yaratır. İster çatal bıçak takımı ister şişeler veya tencereler olsun, tüm eşyalar güvenli ve rahat yerleştirilebilir. Saklama alanınızı ihtiyacınıza uygun ve düzenli tasarlayın.

Pratik ve Esnek

ORGA-LINE çanaklar, boyuna ve ara bölmeler her bir eşyaya göre düzenlenir. Böylece çekmecelerde ve yüksek önlü çekmecelerde pratik bir düzen sağlanır.

, Modern Tasarımlar

Hareket Teknolojileri


Yumuşak Ve Sessiz Kapama

Fren sistemi ile mobilyalar, çekmecenin, kalkar kapağın ve kapağın ağırlığından ve kapanma hızından bağımsız olarak yumuşak ve sessiz kapanır. Bu fonksiyon, kalkar kapak aksesuarlarına, menteşelere, box ve ray sistemlerine entegre edilmiştir.

Elektrikli Açma Desteği

Bu hareket teknolojisi, mobilyaları büyüleyici bir kolaylıkla açar: Hafifçe bastırmak yeterlidir; kalkar kapaklar, çekmeceler ve soğutucu dolaplar sanki kendiliğinden açılır. Yumuşak ve sessiz kapanmayı BLUMOTION sağlar.

İki Fonksiyon – Mükemmel Kombinasyon

TIP-ON BLUMOTION, mekanik açma desteği TIP-ON’ un avantajlarını kendini ispatlamış fren sistemi BLUMOTION ile birleştiriyor. Bir dokunuşla açıyor. TIP-ON fonksiyonu, devinimli kapama ile etkinleşiyor ve sonrasında BLUMOTION yumuşak ve sessiz kapanma sağlıyor. Özelliği: Hareket akışını tamamen mekanik destekliyor.

Fonksiyonel Açma Konforu İçin

İster kapak veya kalkar kapak ister çekmece sistemi olsun: Kulpsuz mobilyalar, mekanik açma desteği TIP-ON sayesinde hafifçe bastırıldığında açılır. Kapatmak için kısaca itmek yeterlidir. TIP-ON mekanizması, kapaklar, kalkar kapaklar veya çekmeceler çekilerek açılsa bile zarar görmez.

, Modern Tasarımlar

Dolap Uygulamaları


Yüksek Beklentileri Karşılayan Erzak Dolabı

Birçok saklama alanı sunan, derin iç çekmeceleri isteğe göre esnek tasarlanan ve eşyalara her taraftan erişim sağlayan bir erzak dolabı. Erzakları konforlu ve ergonomik avantajlarla saklayabilme imkanı.

Her Seviyeye Daha Fazla Erişim

Bazada yeni saklama alanı yaratır, duvar dolabına tamamen rahat erişim sağlar ve çocuklara kolay ve güvenli yardım eder: SPACE STEP, mobilya bazasına birçok fonksiyon getirir.

Köşe İçin Yenilikçi Fikirler

Bugüne kadar köşedeki mevcut alan genellikle az veya kötü kullanılırdı. SPACE CORNER, geleneksel köşe çözümlerine kullanımı kolay bir alternatif oluşturur. Tam çekişli derin çekmecelerin kullanılması sayesinde alandan optimal faydalanılır ve eşyalara eğilip bükülmeden kolay erişilir.

Küçük Saklama Alanları İçin Pratik Çözüm

Bir mutfakta artık en küçük alandan bile faydalanılıyor. Dar dolaplar için geliştirdiği fikirleri ile Blum, stabilizasyondan ve hareket kalitesinden ödün vermeden diyagonal yerleştirilen raylar sayesinde ilave saklama alanı yaratıyor. Şişeler, kesme tahtaları, baharatlar veya fırın tepsileri gibi yemeği hazırlama ve pişirme esnasında kullanılan dar gereçler burada ideal bir yere sahip oluyor.

Şaşırtacak Kadar Çok Saklama Alanı

Eviye alanındaki saklama alanı özellikle değerlidir. Bu eviye altı dolabı, mevcut alanı en iyi şekilde kullanır ve aynı zamanda dolap içine optimal erişim sağlar. Bu sayede, tezgah boş kalır ve temizlik malzemeleri hep el altında olur. Bu dolap, LEGRABOX ve TANDEMBOX box sistemlerinin standart parçaları ile kullanılabilir.

Çok yönlü erişim

SPACE TOWER’ de bir derin çekmecenin en arka köşesine yerleştirilen erzaklara bile tam çekiş özelliği sayesinde soldan, sağdan ve hatta önden kolay erişilir.

Baza çözümü

Bazada yeni saklama alanı yaratır, duvar dolabına tamamen rahat erişim sağlar ve çocuklara kolay ve güvenli yardım eder: SPACE STEP, mobilya bazasına birçok fonksiyon getirir.

Köşe için yenilikçi fikirler

Bugüne kadar köşedeki mevcut alan genellikle az veya kötü kullanılırdı. SPACE CORNER, geleneksel köşe çözümlerine kullanımı kolay bir alternatif oluşturur. Tam çekişli derin çekmecelerin kullanılması sayesinde alandan optimal faydalanılır ve eşyalara eğilip bükülmeden kolay erişilir.

Küçük saklama alanları için pratik çözüm

Bir mutfakta artık en küçük alandan bile faydalanılıyor. Dar dolaplar için geliştirdiği fikirleri ile Blum, stabilizasyondan ve hareket kalitesinden ödün vermeden diyagonal yerleştirilen raylar sayesinde ilave saklama alanı yaratıyor. Şişeler, kesme tahtaları, baharatlar veya fırın tepsileri gibi yemeği hazırlama ve pişirme esnasında kullanılan dar gereçler burada ideal bir yere sahip oluyor.

Muhteşem Köşe Tasarımı

SPACE CORNER sayesinde malzemeler köşede kolayca ve ergonomik olarak saklanabilir. Pratik iç bölme sistemi olan ORGA-LINE, her boyuttaki paketler için doğrudan erişim ve güvenli saklama sağlar.

Pratik, Temiz, Düzenli

ORGA-LINE çapraz ayırıcıları ile lavabo çözümü; bezleri, süngerleri, temizlik malzemelerini ve daha fazlasını düşmeden lavabonun etrafındaki alanda kolayca ve güvenle saklayabilir.

Dolabın Her Yerine Kolay Erişim

Bireysel olarak tasarlanabilen ve her taraftaki eşyalara kolay erişim sağlayan içten çekmeli, bol miktarda saklama alanı sunar. Mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo veya salonda pratik.

Çöp Kutusu İçin Elektrikli Açma Desteği

SERVO-DRIVE uno ile çöp kutusunun çıkartılması ve açılması çok kolaydır. Tek ihtiyacınız olan kalça, diz veya ayağınızla öne hafif bir dokunuş. BLUMOTION sayesinde sessiz ve zahmetsiz kapanma.

Önü Yüksek Çekmeceler İçin İç Bölme Sistemi

Önden çekmeli çekmeceniz için iç bölme sistemi. Ayarlanabilir çapraz bölücüler, alet kullanmadan öğelerin boyutuna uyarlanabilir. Çerçeveler istediğiniz gibi konumlandırılabilir ve tüm yaşam alanlarında mükemmel bir düzen sağlar.

Daha Düzenli Bir Mutfak

Önü yüksek çekmece için ORGA-LINE, çok çeşitli çözümler sunar. Tüm ürünler alüminyum çapraz bölücüler, yan bölücüler ve çapraz galeriler sayesinde olması gereken yerlerdedir. Bu, mutfağı daha da düzenli tutar.

Dolabın Her Yerine Kolay Erişim

Bireysel olarak tasarlanabilen ve her taraftaki eşyalara kolay erişim sağlayan içten çekmeli, bol miktarda saklama alanı sunar. Mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo veya salonda pratik.

Teknoloji ve Tasarımı Birleştiriyoruz

Konsept çalışmamız mobilyalara ses kontrolü getiriyor: Gelecekte, bu yenilikçi çözüm basit, uyarlanabilir sesli komutlarla kapakların açılıp kapatılmasını, çekmecelerin, bulaşık makinelerinin ve buz dolaplarının açılmasını sağlayacaktır.