, Otel Konseptine Uygun Avize ve Aydınlatma Sistemleri Nasıl Olmalı?
22
Eki

Otel Konseptine Uygun Avize ve Aydınlatma Sistemleri Nasıl Olmalı?

Tatil için, iş seyahati için ya da farklı sebeplerden dolayı otelde konaklamaya ihtiyaç duyuluyorsa dikkat edilmesi gereken başlıca maddeler vardır. Öncelikle tercih edilecek yerin güven vermesi gerekmektedir. Ardından da konfor, kalite, temizlik, şıklık ve estetik gelmektedir. Tüm bunları bir arada sunuyorsanız, müşterilerinizin güvenle ve severek tercih edeceği otel firması olmayı başarmışsınız demektir. İnsanlar kendi evlerinden farklı yerlerde konaklayacakları zaman orada kendilerini değerli ve iyi hissetmek ister. Otelinizi tercih etmek isteyen müşterilerinize bu değeri hissettirmeniz çok önemli. Peki, bu değeri nasıl hissettireceksiniz?

  • Hijyen
  • Düzen
  • Konfor
  • Rahat yatak ve koltuk seçimi
  • Kullanışlı masa, sandalye ve dolaplar
  • Mobilya ve aksesuar uyumu
  • Ortama şıklık kazandıracak dekorasyon ürünlerinin kullanımı

Tüm bunların bir arada kullanılması sayesinde müşterilerinize bu değeri hissettireceksiniz. Afyon mimarlık alanında yaptığımız çalışmalarla sizlerin yanında oluyoruz ve otelinizi eşsiz güzelliklerle hazırlıyoruz.

Avize ve Aydınlatma Sistemlerinin Kullanımı

Avize ve aydınlatma sistemlerinin doğru kullanımı otelinize farklı bir hava kazandıracaktır. Ortamın dekorasyonuyla uyumlu, göz yormayan, şık ve eşsiz avizelerle otelinizi bir adım öne çıkarın. Otelinizin her alanına farklı aydınlatma sistemleri kullanın. Çünkü kurulan sistemlerin ortama ve ortamın ışığına uyum sağlaması gerekmektedir. Örneğin, otelin bekleme salonunda ve odalarda aynı aydınlatma sisteminin kullanılması doğru değildir.

Afyon’da olduğu gibi Antalya mimarlık sektöründe de hizmet veren firmamız, sizlere bu konuda profesyonel ekibiyle yardımcı oluyor. Tercih edilen avizeler ve aydınlatma sistemlerinin kullanımı, otelinizin dekorasyonunda büyük etki sağlayacaktır. Doğru seçim yapılmadığı zaman hem dekorasyon bozulacak hem göz yorucu bir görünüm oluşacak hem de ortamın ışığı doğru ayarlanmamış olacak. Ortam ışığının doğru ayarlanamaması, müşterilerinizin gözüne kötü yansıyacak ve onları rahatsız edecektir. Bu durumda da otelinizin kalitesi düşmüş olacaktır. Kaliteyi her zaman yüksek tutmak ve müşterilerinize kusursuz hizmet vermek istiyorsanız Afyon dekorasyon ve Antalya dekorasyon sektöründe profesyonel ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda Avize ve Aydınlatma Sistemlerinin Yeri

Kusursuz bir dekorasyon için ortamda uyumu yakalamak gerekir. Kullanılan mobilyalar, aksesuarlar, süs bitkileri, çeşitli araç ve gereçler… Tüm bunların model ve renk olarak birbiriyle uyum içerisinde olması gerekir. Dekorasyonun önemli bir parçası da kullanılan avizeler ve aydınlatma sistemleridir. Her ne kadar sürekli görüş açımızda olmasa da bizim fark etmediğimiz her an onlar gözlerimiz tarafından algılanıyor. Model ve renk olarak seçimin önemli olduğu gibi ortama yayılan ışığın da kaliteli olması gerekmektedir.

Göz yormayan, aydınlatma konusunda başarılı avizelerin ve aydınlatma sistemlerinin kullanımı, dekorasyonunuzda büyük öneme sahiptir. Otel dekorasyonunda da kaliteyi ve şıklığı yakalamak istiyorsanız ortamda doğru seçim yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekibimizle birlikte bu kaliteyi ve şıklığı sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.