, Yeni Nesil Otel Tasarımları
22
Eki

Yeni Nesil Otel Tasarımları

Oteller bireysel konaklama ihtiyaçlarının karşılandığı başlıca mekanlardır. Daha çok geçici konaklama alanları olarak düşünülse de artık günümüzde otellerin konsepti çok daha farklı bir alana yönelmiştir. Bu yüzden de yeni nesil oteller ortaya çıkmaktadır. Antalya, Afyon gibi turizm potansiyeli çok yüksek olan ve yılın her günü doluluk oranları yüksek olan oteller artık konferanslara, toplantılara, düğünlere ve daha pek çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bütün bunlar otellerin dekorasyonunun da değişmesini zorunlu kılmakta ve yeni nesil otel tasarımları ortaya çıkmaktadır.

Dünya Standartlarında Oteller

Antalya mimarlık alanında köklü geçmişe sahip olan firmamız yenilikçi bir yapıya sahiptir. Dinamik kadromuz sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte, uluslararası alandaki en son gelişmelerden haberdar olmakta ve bölgemizde ilk uygulayıcılar arasında yer almaktadır. Eğer benzersiz bir otele sahip olmak istiyorsanız mimarlarımızdan yardım alabilir, ihtiyacınıza en uygun ve hayallerinizin çok daha ötesinde otellere sahip olabilirsiniz.

Misafirlerini İlk Görüşte Etkileyen Oteller

Antalya ve Afyon binlerce otelin bir arada olduğu ve her birinin müşteri potansiyelini paylaşmak zorunda olduğu şehirlerdir. Bu yüzden rakiplerinizden farklı olmalı, hedef kitlenizin ilgisini çekerek otellerinizin doluluk oranını arttırmalısınız. Bunun için yapılabilecek pek çok yöntem olsa da en temeli dekorasyondan geçer. Kaliteli ve farklı bir dekorasyondaki otelinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilir, zaman zaman ufak değişiklikler yaparak pozitif enerji elde edebilirsiniz. Antalya mobilya tasarım ve diğer alanlarda yapabileceğiniz dekorasyonlara ilk olarak otellerinizin girişinden başlamalısınız. Çünkü müşterilerinizde ilk intiba oluşturacak alan, girişlerdir. Bu noktada farklı olduğunuz, kaliteli ve güvenilir olduğunuzu gösterebilirsiniz. Afyon mobilya tasarım konusunda da farklı çözümlere imza atan firmamız yeni nesil otel girişleri tasarlamakta, müşterilerinizi daha ilk adımda büyülemenizi sağlamaktadır.

Doğadan İlham Alan Tasarımlar

Afyon dekorasyon ve mimarlık uygulamalarında ayrıca restoranların, bekleme salonlarının, merdivenlerin, resepsiyonların ve diğer bütün toplu kullanım alanlarının da benzersiz tasarımlarda olması gerekir. Yeni nesil tasarımlarda her detay eskilere nazaran çok daha farklı olmakta, misafirlerin gözünden kaçabilecek bütün detaylar hassasiyetle yapılıp tam bir intizam elde edilmektedir. Fakat Afyon mimarlık tasarımlarında intizam sadece tek düze olmakla sağlanmıyor. Aynı zamanda post modern dokunuşlar yapılarak yerine göre zıtlıklardan dahi en üst düzey sonuç alınıyor. Çünkü doğada da görüldüğü gibi aslında zıtlıklar da uygun yerde uygun miktarda kullanıldığı taktirde çok muhteşem dekorlar oluşturuyorlar.

En Güzel Otel Odası Konseptleri

Elbette diğer bütün alanların dışında misafir odalarının tasarımı da çok önemlidir. Fakat odalarda bir mekândan beklenen karşılıklar çok daha fazla olmaktadır. Çünkü misafirleriniz odalarda konaklayacak, tatil yapacak, sevdikleriyle birlikte hoş vakit geçireceklerdir. Bu yüzden de diğer pek çok bölümde görsellik çok daha ön plana çıkarken misafir odalarında kalite, fonksiyonellik, tarz, estetik gibi bütün detayları bir arada olması gerekir. Odalarda konaklayan kişiler mekanlarının en kaliteli ürünlerle döşenmiş olmasını isterler. Bütün ürünlerin işlevlerini yerine getirecek, odada bütün ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermesini arzu ederler.

Fonksiyonel Otel Odası Tasarımları

Misafir odalarının tasarımında hem genel tarza hem de özel tarza hitap edebilmek gerekir. Bu da tecrübe ve yetenek gerektirir. Özel bir konseptte odalarınızı hazırlayabilirseniz bütün misafirlerinizin tarzını yakalayabilir, onların keyif alarak konaklayacakları bir konsept oluşturmuş olursunuz. Antalya dekorasyon sektörünün öncü kuruluşu olarak bizler benzersiz otel tasarımlarını sizler için yapıyoruz. Bu kapsamda otellerinize ait genel tadilat, su tesisatı, elektrik tesisatı, alçı boya, seramik işleri, tavan duvar uygulamaları, parke zemin işleri, cam balkon işleri, lambiri, duvar kâğıdı, dekoratif boya işleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz.